Ogłoszenie

MAJSTER ROBÓT/BRYGADZISTA

Firma „PRO-INFRA” Sp. z o. o. z siedzibą w Jerzmanowej zajmująca się zagospodarowaniem terenów poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAJSTER ROBÓT / BRYGADZISTA

Zakres obowiązków:
- koordynacja i bezpośredni nadzór prac budowlanych,
- przygotowanie logistyczne budowy,
- nadzór nad pracownikami,
- współpraca z inwestorami, podwykonawcami i projektantami,
- uczestnictwo w kosztorysowaniu i rozliczaniu inwestycji

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie min. średnie techniczne,
- znajomość technologii budowlanych,
- umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i technicznej,
- zdolności organizacyjne i analityczne,
- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
- gotowość do pracy w terenie,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi komputera,

Oferujemy:
- uczestnictwo w realizacji ciekawych inwestycji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dużą samodzielność decyzyjną,

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@pro-infra.pl,
tel. 76/838 21 83.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Informacje kontaktowe

Dodał: EDYTA HANC

Email: praca@pro-infra.pl

Telefon: 76 838-21-83

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

nazwaZiemia GórowskaObchody setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości w Wąsoszu
13.11.20180 94
W sobotę, 10 kwietnia w Wąsoszu odbyły się uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Podczas uroczystości posadzono Dąb Niepodległości – symbol wolnoś...
nazwa
Szlachetna paka dog&cat
13.11.20180 236
nazwa

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu Głos Regionu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na glosregionu.pl