TERAZ19°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama Oaza - Pytal

Puchar Prezydenta Miasta Leszna pojechał do Krosna

pon., 16 września 2019 17:07

W miniony weekend odbył się V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna w koszykówce. W stawce czterech zespołów najlepsze okazało Miasto Szkła Krosno. 

Zdjęcie

Całe zmagania rozpoczęły się w sobotę. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepszy okazał się zespół z Podkarpacia, który pokonał Biofarm Basket Poznań 102:83. 

Następnie na parkiecie pojawiły się ekipy Timeout Polonii Leszno oraz Księżaka Syntexu Łowicz. Pojedynek ten dostarczył zdecydowanie więcej emocji, a o jego losach zadecydowała sama końcówka. W niej lepiej zagrali łowiczanie, którzy zwyciężyli ostatecznie 105:99. 

Takie rozstrzygnięcia sobotnich meczów oznaczały, że o III miejsce w całych zawodach zagrają ekipy z Wielkopolski. Z rywalizacji poznańsko-leszczyńskiej obronną ręką wyszli gospodarze, którzy dzięki niedzielnej wygranej 85:84 przypieczętowali zajęcie trzeciej lokaty. 

W wielkim finale Miasto Szkła Krosno nie dało szans Księżakowi Syntex Łowicz wygrywając 88:61. Dla krośnian był to drugi z rzędu triumf w tej imprezie. 

Klasyfikacja V Turnieju o Puchar Prezydenta Leszna:

1. Miasto Szkła Krosno
2. Księżak Syntex Łowicz
3. Timeout Polonia Leszno
4. Biofarm Basket Poznań

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    Dla Ciebie

    19°C

    Pogoda

    Kontakt

    hi24.pl