TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Real Astromal bez Jaśkowskiego

czw., 30 stycznia 2020 16:56

Bez Marcina Jaśkowskiego do rundy reważowej przystąpią piłkarze ręczni Realu Astromalu Leszno. Kontrakt z zawodnikiem rozwiązano za porozumieniem stron. 

Zdjęcie

Jaśkowski w klubie z Leszna występował już w poprzednim sezonie. Rozgrywający walnie przyczynił się do zajęcia przez Real Astromal drugiego miejsca w lidze będąc najlepszym strzelcem leszczyńskiego klubu w minionych rozgrywkach. Równie dobrą formę wychowanek GSPR-u Gorzów Wlkp. prezentował w obecnej kampanii zdobywając 66 bramek w 11 meczach. 

W rundzie rewanżowej tegorocznego sezonu 25-latek swoimi umiejętnościami wspomoże jednego z rywali leszczynian. O podpisaniu kontraktu z popularnym "Jachem" poinformowali działacze Siódemki Miedzi Legnica. 

źródło i fot. fan page Siódemki Miedzi Legnica na facebooku

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    hi24.pl