Wystawa chodzieskiej porcelany na Zamku Górków!

Wtorek, 31 stycznia 2023 o 12:14, autor: 0 326
Wystawa chodzieskiej porcelany na Zamku Górków!

Lubisz rozkoszować się widokiem pięknej porcelany? A może już nie możesz doczekać się kolejnych zakupów i obiadu podanego na nowym, eleganckim zestawie talerzy? Jeśli przynajmniej na jedno z zadanych pytań odpowiadasz twierdząco to koniecznie udaj się na wystawę chodzieskiej porcelany, która odbędzie się w prawdziwie królewskiej oprawie.

Każdy, kto choć trochę interesuje się tematyką porcelany, a w dodatku uważa, że jej niezawodny szyk stanowi najpiękniejszą oprawę wszystkich imprez będzie zachwycony informacją, że już niebawem, będzie mógł obejrzeć najwspanialsze propozycje porcelany, na własne oczy.

Porcelana Chodzież od lat uważana jest za wyjątkową, a jej historię opowiadają kolejne wspaniałe i bardzo charakterystyczne zestawy do kawy i herbaty. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że każda wystawa z udziałem tej marki, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a kolejno przedstawiane produkty, stają się niemal kultowe na stołach polskich rodzin. Kiedy odbędzie się kolejna impreza z chodzieską porcelaną w roli głównej?

fot. materiały prasowe marki Chodzież, Yvonne Zloty Miraż i Maria Teresa – jedne z najpopularniejszych chodzieskich kolekcji

Wernisaż i wystawa: Kawa i herbata z chodzieskiej filiżanki

Nadchodzące wydarzenie w całości poświęcone porcelanie z Chodzieży zostało podzielone na dwie części. Pierwsza to inaugurujący wernisaż, który odbędzie się 2 lutego od godziny 18.00. Z kolei wystawa będzie kontynuowana od 3 lutego do 31 sierpnia 2023 roku. Czasu jest zatem sporo, a i otoczenie bardzo atrakcyjne. Całość zostanie zorganizowana przez Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach.  Jest to miejsce także świetnie zlokalizowane na mapie weekendowych wycieczek i atrakcji. 

Ta wystawa na pewno zainteresuje fanów piękna, cudownej porcelany oraz osoby, nastawione na wspaniałe doznania estetyczne. To bardzo ważne wydarzenie biorąc pod uwagę markę Chodzież i jej fenomenalne zestawy porcelany, znane w niemal całej Europie.

Jeśli i Ty chcesz podejrzeć najpiękniejsze przykłady polskiego „białego złota”, koniecznie zajrzyj do Szamotuł!

fot.  główna - materiały prasowe marki Chodzież, Iwona Złota Róża – bestseller, na rynku od ponad 40 lat

 

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu Głos Regionu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na glosregionu.pl